Troll Forum Bg Old School Madafaka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Къщата на Нивън която се намираше на дърво.
Приюта за животни EmptyНед Май 04, 2014 10:40 am by Нивън Райз

» В града. /преди седмица/
Приюта за животни EmptyСъб Май 03, 2014 6:43 pm by Indigo.

» Оплаквания
Приюта за животни EmptyСъб Апр 26, 2014 7:41 pm by Sode no Shirayuki

» Всичко останало
Приюта за животни EmptyСря Апр 23, 2014 8:27 pm by Dark Knight

» A random day in the past.
Приюта за животни EmptyСря Апр 23, 2014 8:24 pm by Dark Knight

» Valley of the Death
Приюта за животни EmptyСря Апр 23, 2014 12:19 am by Indigo.

» Спам, спам и пак спам
Приюта за животни EmptyВто Апр 22, 2014 7:51 pm by Алена Ивашков

» Какво мислиш за предишния
Приюта за животни EmptyВто Апр 22, 2014 6:01 pm by Sode no Shirayuki

» Аватара или подписа на предишния?
Приюта за животни EmptyВто Апр 22, 2014 5:58 pm by Sode no Shirayuki

Top posting users this week
No user


Приюта за животни

2 posters

Go down

Приюта за животни Empty Приюта за животни

Писане by Will of D. Пон Мар 17, 2014 2:21 pm

...
Will of D.
Will of D.

Брой мнения : 73
Join date : 14.03.2014

Върнете се в началото Go down

Приюта за животни Empty Re: Приюта за животни

Писане by Will of D. Пон Мар 17, 2014 2:24 pm

Тъй като дните минаваха толкова бавно и досадно, а за безсмъртен като мен можете да си представите колко е мъчително всеки ден едно и също. Едно и също и накрая какво .. защо съм малко кривнала от правия път.
Та един ден ми хрумна, защо да не си взема домашен любимец от света на смъртните. Тези торби с кости все имаха нещо интересно, а именно някое сладко, малко животинче, което да искаш да гушнеш и да заспиш с него в леглото.
И ето как се озовах в приюта. Поразгледах малко и да си кажа .. всичките ми харесаха. Исках да ги взема, но не можех да се грижа за себе си, пък камоли за още 20 малки създания. Затова когато фокусирах малко, бяло, пухкаво и много сладко коте веднага отидох при него.
Will of D.
Will of D.

Брой мнения : 73
Join date : 14.03.2014

Върнете се в началото Go down

Приюта за животни Empty Re: Приюта за животни

Писане by Grim Пон Мар 17, 2014 2:30 pm

Днес деня ми беше ужасен. По-скоро всичко започна от снощи вечерта. Преобразих се и трябваше да се скрия. Нямах никакви дрехи, а да не говорим за това, че не бях близко до моята територия. Просто бягах, крих се и накрая се преобразих в котка отново. Имах нужда от почивка. Да поспя.. но не се случи. Три улични кучета ме гониха из целият град, чак докато не стигнах до центъра. Мислех си, че няма да има повече проблеми, докато не ме хванаха. И сега ме водеха в някакъв приют. Стоях в клетката и реших, че ще ми е по-добре така. Поне за днес. Вечерта нямаше да е добра идея да стоя в тази малка кутия. Все пак щях да се превърна в човек. И тогава се случи. Точно, когато ме оставиха дойдоха да приютяват някого. Не знам защо момичето стоеше и ме гледаше. Беше сладка, но някак си ми изглеждаше странно да имам стопанин. Дори не можех да си помисля за това да правя нещо в присъствието на други. Стоях в клетката и я гледах, докато тя се беше навела над мен. Имаше големи гърди и огромно деколте и гледката ми се откриваше перфектно. Дали осъзнаваше, че можех да стоя и да гледам така цял ден.. едва ли. Просто извъртях поглед. Свих се и се сгуших в себе си. Мислех си, че просто ще ме остави и няма да ми прави проблеми, докато не усетих как пода се мърда или по-точно цялата клетка. Какво искаха от мен. Рязко се изправих и видях на къде отивам.. водеха ме към изхода. Нима тя беше решила да вземе мен. Погледнах я, а тя крачеше зад клетката и ми правеше някакви странни физиономии. Не че моята изглеждаше по-различно. Просто поклатих малката си животинска глава и знаех какво ще последва. Сега щяха да отворят клетката и аз щях да избягам, но явно не се получи така... тя щеше да ме вземе с клетката. Мамка му.. е явно щях да изчакам, докато ме остави в дома си и от там да избягам..
Grim
Grim

Брой мнения : 2
Join date : 17.03.2014

Върнете се в началото Go down

Приюта за животни Empty Re: Приюта за животни

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите