Troll Forum Bg Old School Madafaka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Къщата на Нивън която се намираше на дърво.
Къщата на Нивън която се намираше на дърво. - Page 2 EmptyНед Май 04, 2014 10:40 am by Нивън Райз

» В града. /преди седмица/
Къщата на Нивън която се намираше на дърво. - Page 2 EmptyСъб Май 03, 2014 6:43 pm by Indigo.

» Оплаквания
Къщата на Нивън която се намираше на дърво. - Page 2 EmptyСъб Апр 26, 2014 7:41 pm by Sode no Shirayuki

» Всичко останало
Къщата на Нивън която се намираше на дърво. - Page 2 EmptyСря Апр 23, 2014 8:27 pm by Dark Knight

» A random day in the past.
Къщата на Нивън която се намираше на дърво. - Page 2 EmptyСря Апр 23, 2014 8:24 pm by Dark Knight

» Valley of the Death
Къщата на Нивън която се намираше на дърво. - Page 2 EmptyСря Апр 23, 2014 12:19 am by Indigo.

» Спам, спам и пак спам
Къщата на Нивън която се намираше на дърво. - Page 2 EmptyВто Апр 22, 2014 7:51 pm by Алена Ивашков

» Какво мислиш за предишния
Къщата на Нивън която се намираше на дърво. - Page 2 EmptyВто Апр 22, 2014 6:01 pm by Sode no Shirayuki

» Аватара или подписа на предишния?
Къщата на Нивън която се намираше на дърво. - Page 2 EmptyВто Апр 22, 2014 5:58 pm by Sode no Shirayuki

Top posting users this week
No user


Къщата на Нивън която се намираше на дърво.

3 posters

Страница 2 от 35 Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 35  Next

Go down

Къщата на Нивън която се намираше на дърво. - Page 2 Empty Re: Къщата на Нивън която се намираше на дърво.

Писане by Annie Leonhart Нед Мар 23, 2014 3:13 pm

-О не не се смей! Не знаеш какво трябва да търпя , за това моля те ! Не се смей..
Ани се нацупи като погледна гумичката и направи една уживена физиономия като се засмя.
-Ами с какво му плащам ли...ммм с души.
Annie Leonhart
Annie Leonhart

Брой мнения : 530
Join date : 17.03.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нивън която се намираше на дърво. - Page 2 Empty Re: Къщата на Нивън която се намираше на дърво.

Писане by Нивън Райз Нед Мар 23, 2014 3:16 pm

Нивън спря да се смее,а след това отиде до нея като я прегърна през рамо я обърна на другата страна към вратата на къщата и каза:
-Хайде да влезем. Той си замина,а ти трябва да се облечеш.

След това започна да върви заедно с нея към къщата.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нивън която се намираше на дърво. - Page 2 Empty Re: Къщата на Нивън която се намираше на дърво.

Писане by Annie Leonhart Нед Мар 23, 2014 3:18 pm

Ани влезе като се измъкна от хватката му и взе дрехите си облече се на бързо , и хвана един гребен като се среса и се завърза.
-Ще се върне по късно да иска депозита а аз нямам желание да се бия..това ще бъде проблем.
Annie Leonhart
Annie Leonhart

Брой мнения : 530
Join date : 17.03.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нивън която се намираше на дърво. - Page 2 Empty Re: Къщата на Нивън която се намираше на дърво.

Писане by Нивън Райз Нед Мар 23, 2014 3:23 pm

-Не се тревожи за това. Това създание ако е демон няма да имам проблем с него. Как да ти кажа... Аз съм човек който се разбира добре със създанията които срещне по един или друг начин.

След като каза това той седна на леглото и се огледа. Имаше тук там още някоя друга рисунка оставена по стените. Той се протегна и пипна една от тях,а след това се усмихна и каза:
-Харесва ми.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нивън която се намираше на дърво. - Page 2 Empty Re: Къщата на Нивън която се намираше на дърво.

Писане by Annie Leonhart Нед Мар 23, 2014 3:25 pm

Ани бе забравила за тези до леглото хвана гумичката и тръгна да се засилва да я трие.Понякога мразеше когато спи и последствията след това.
-За него няма да има проблеми , ехх забравих ги!Съвалявамм...
Annie Leonhart
Annie Leonhart

Брой мнения : 530
Join date : 17.03.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нивън която се намираше на дърво. - Page 2 Empty Re: Къщата на Нивън която се намираше на дърво.

Писане by Нивън Райз Нед Мар 23, 2014 3:27 pm

Когато тя последна да ги трия Нивън и хвана ръката,а след това я отблъсна от рисунката пускайки ръката и каза поглеждайки я:
-Казах ти,че ми харесват. Няма нужда да ги махаш от там където са си.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нивън която се намираше на дърво. - Page 2 Empty Re: Къщата на Нивън която се намираше на дърво.

Писане by Annie Leonhart Нед Мар 23, 2014 3:29 pm

-Извинявай...щом ти харесват няма да ги махам. Появиха се докато спах..
Рисунките до леглото му бяха точно две , едно малко момиченце и едно момче навярно брат и сестра и една влюбена двойка.
Annie Leonhart
Annie Leonhart

Брой мнения : 530
Join date : 17.03.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нивън която се намираше на дърво. - Page 2 Empty Re: Къщата на Нивън която се намираше на дърво.

Писане by Нивън Райз Нед Мар 23, 2014 3:32 pm

Той погледна отново към рисунките,а след това наклони глава и се усмихна гледайки тази на която са нарисувани брат и сестра,а след това се усмихна плахо и каза тихо:
-Чудесни са.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нивън която се намираше на дърво. - Page 2 Empty Re: Къщата на Нивън която се намираше на дърво.

Писане by Annie Leonhart Нед Мар 23, 2014 3:38 pm

-Знам ли...ти си единственият който вижда рисунките ми и след това преживява денят.Никой от дуелите ми не помни никоя от рисунките ми.
Annie Leonhart
Annie Leonhart

Брой мнения : 530
Join date : 17.03.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нивън която се намираше на дърво. - Page 2 Empty Re: Къщата на Нивън която се намираше на дърво.

Писане by Нивън Райз Нед Мар 23, 2014 3:40 pm

-Защото най - вероятно мога да се боря срещу теб и срещу тях,а те не са могли? Може би това е причината. Всичко това .. на плажа което се случи. Не беше сън всичко това беше напълно реално. Дори и отрязването на ръката ти,но след като я отрязах в кръвта ти влезе токсин с който бях напоил ножа който те приспа,а след това беше лесно да те убедя,че е било само сън.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нивън която се намираше на дърво. - Page 2 Empty Re: Къщата на Нивън която се намираше на дърво.

Писане by Annie Leonhart Нед Мар 23, 2014 3:46 pm

Ани изведнъж замръзна.Всичко е било реалност?Но как и кога.Ясно всичко си дойде на мястото.Момичето разбра че Нивън не е обикновено момче тя се усмихна като го погледна.
-Може би защото те бяха слаби а ти си силен , те умряха а ти продължи.
Annie Leonhart
Annie Leonhart

Брой мнения : 530
Join date : 17.03.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нивън която се намираше на дърво. - Page 2 Empty Re: Къщата на Нивън която се намираше на дърво.

Писане by Нивън Райз Нед Мар 23, 2014 3:49 pm

-Не ! Те са се опитали да избягат и са се били с това което ти създаваш,а не с теб. Това им е била грешката и са постъпили глупаво. Аз се бих с теб,а не с твоите създания. Както сама разбираш аз не действам толкова със сила колкото с уменията си и мозъка си. Заради това искам да те накарам да използваш уменията си и по друг начин защото знам,че е възможно това да стане.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нивън която се намираше на дърво. - Page 2 Empty Re: Къщата на Нивън която се намираше на дърво.

Писане by Annie Leonhart Нед Мар 23, 2014 3:56 pm

-Трудно е да промениш нещо с което вече си свикнал , но ще се постарая може би това някой ден ще ми послужи.
Annie Leonhart
Annie Leonhart

Брой мнения : 530
Join date : 17.03.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нивън която се намираше на дърво. - Page 2 Empty Re: Къщата на Нивън която се намираше на дърво.

Писане by Нивън Райз Нед Мар 23, 2014 3:58 pm

-Разбира се,че ще ти послужи,но не някой ден,а всеки ден. Трябва да пробваш нови неща които до сега не си правила.
След като каза това отново погледна рисунката.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нивън която се намираше на дърво. - Page 2 Empty Re: Къщата на Нивън която се намираше на дърво.

Писане by Annie Leonhart Нед Мар 23, 2014 4:10 pm

Анни повдигна рамене явно не знаеше какво да каже и за това просто направи този жест.
-Е в такъв случай ми покажи какво мога да правя всеки ден
Annie Leonhart
Annie Leonhart

Брой мнения : 530
Join date : 17.03.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нивън която се намираше на дърво. - Page 2 Empty Re: Къщата на Нивън която се намираше на дърво.

Писане by Нивън Райз Нед Мар 23, 2014 4:12 pm

-Да ти покажа? Това не е моята работа. Това ти сама трябва да разбереш. Не съм аз този който да ти казва какво можеш да правиш със способностите си и със самата себе си.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нивън която се намираше на дърво. - Page 2 Empty Re: Къщата на Нивън която се намираше на дърво.

Писане by Annie Leonhart Нед Мар 23, 2014 4:15 pm

-Добре тогава ми помогни! Не ми пука дали можеш или не просто го направи!
Annie Leonhart
Annie Leonhart

Брой мнения : 530
Join date : 17.03.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нивън която се намираше на дърво. - Page 2 Empty Re: Къщата на Нивън която се намираше на дърво.

Писане by Нивън Райз Нед Мар 23, 2014 4:52 pm

Нивън направи странна физиономия,а след това каза:
-Как по - точно искаш да ти помогна? Ако ми дадеш някакви насоки може би ще мога да направя нещо. Ако успея ще е добре. Ако ли не ... е тогава трябва сама да се оправяш което според мен е по - добрият вариант защото ставаш зависима след време от този които ти е помогнал и рано или късно отново ще потърсиш помощта му.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нивън която се намираше на дърво. - Page 2 Empty Re: Къщата на Нивън която се намираше на дърво.

Писане by Annie Leonhart Нед Мар 23, 2014 6:17 pm

-Не знам но понякога е по-забавно когато два човека търсят отговорът на нещо колкото и невъзможно да е то не мислиш ли?
Annie Leonhart
Annie Leonhart

Брой мнения : 530
Join date : 17.03.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нивън която се намираше на дърво. - Page 2 Empty Re: Къщата на Нивън която се намираше на дърво.

Писане by Нивън Райз Нед Мар 23, 2014 6:41 pm

-Да,определено е така,но не знам дали ще мога да ти помогна. Както вече ти казах ти трябва да ми кажеш с какво искаш да ти бъде помогнато и с какво не. Това ти го избираш.

След като каза това той стана от леглото и погледна към момичето,а след това каза:
-Изтрий рисунките ако обичаш.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нивън която се намираше на дърво. - Page 2 Empty Re: Къщата на Нивън която се намираше на дърво.

Писане by Annie Leonhart Нед Мар 23, 2014 7:03 pm

-Хм?Но не ти ли харесваха...
Ани забеляза погледът на Нивън като рязко се изправи и взе гумичката , застана на колена на леглото и започна да ги трие.Явно момчето имаше огромна рана която можеше да се забележи само от вътре.
-Добре ще го направя.
Annie Leonhart
Annie Leonhart

Брой мнения : 530
Join date : 17.03.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нивън която се намираше на дърво. - Page 2 Empty Re: Къщата на Нивън която се намираше на дърво.

Писане by Нивън Райз Нед Мар 23, 2014 7:16 pm

-Първоначално ми харесваха,но сега размислих. Не ми харесват. Една от тях ми напомни на мен и на сестра ми когато бяхме по - малки. Другата не ми говори нищо,но тази първата е болезнена.

Той замълча,а след това отвори вратата и добави:
-Както и да е. Минало е

След това излезе и отново скочи долу на земята. Той отиде до едно дърво,а след това седна до него и се облегна на него поглеждайки нагоре.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нивън която се намираше на дърво. - Page 2 Empty Re: Къщата на Нивън която се намираше на дърво.

Писане by Annie Leonhart Нед Мар 23, 2014 7:21 pm

Ани се приближи и погледна през прозореца , леко погледът и се натъжи.Без да иска може би направи или каза нещо което не беше правилно.Седна на земята като погледна ръката си.
-Съжалявам...Тогава бях малка и правилата гласяха едно единствено нещо..Убиваш и живееш не разбирах , че можеше да се предадеш.
Анни стана като отвори вратата и слезе , отиде до Нивън като му подаде един лист.
-Кажи ми какво искаш да нарисувам!
Annie Leonhart
Annie Leonhart

Брой мнения : 530
Join date : 17.03.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нивън която се намираше на дърво. - Page 2 Empty Re: Къщата на Нивън която се намираше на дърво.

Писане by Нивън Райз Нед Мар 23, 2014 7:24 pm

Той я погледна,а след това се усмихна и каза:
-Не знам хлапе,нарисувай това което искаш. В природата сме. Може да нарисуваш всичко което видиш и ти хареса.

След като каза това той се усмихна.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нивън която се намираше на дърво. - Page 2 Empty Re: Къщата на Нивън която се намираше на дърво.

Писане by Annie Leonhart Нед Мар 23, 2014 7:33 pm

Ани сбръчка вежди като му удари един през главата и скръсти ръце , веждата и започна да играе.Явно беше казал нещо което я беше засегнало.
-НЕ СЪМ ХЛАПЕ!На колко години ти приличам по-дяволите!
Анни му тикна листа в ръцете и чакаше сериозен отговор.
Annie Leonhart
Annie Leonhart

Брой мнения : 530
Join date : 17.03.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Къщата на Нивън която се намираше на дърво. - Page 2 Empty Re: Къщата на Нивън която се намираше на дърво.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 35 Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 35  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите