Troll Forum Bg Old School Madafaka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Къщата на Нивън която се намираше на дърво.
Някъде, някога, на някакво студено място - Page 15 EmptyНед Май 04, 2014 10:40 am by Нивън Райз

» В града. /преди седмица/
Някъде, някога, на някакво студено място - Page 15 EmptyСъб Май 03, 2014 6:43 pm by Indigo.

» Оплаквания
Някъде, някога, на някакво студено място - Page 15 EmptyСъб Апр 26, 2014 7:41 pm by Sode no Shirayuki

» Всичко останало
Някъде, някога, на някакво студено място - Page 15 EmptyСря Апр 23, 2014 8:27 pm by Dark Knight

» A random day in the past.
Някъде, някога, на някакво студено място - Page 15 EmptyСря Апр 23, 2014 8:24 pm by Dark Knight

» Valley of the Death
Някъде, някога, на някакво студено място - Page 15 EmptyСря Апр 23, 2014 12:19 am by Indigo.

» Спам, спам и пак спам
Някъде, някога, на някакво студено място - Page 15 EmptyВто Апр 22, 2014 7:51 pm by Алена Ивашков

» Какво мислиш за предишния
Някъде, някога, на някакво студено място - Page 15 EmptyВто Апр 22, 2014 6:01 pm by Sode no Shirayuki

» Аватара или подписа на предишния?
Някъде, някога, на някакво студено място - Page 15 EmptyВто Апр 22, 2014 5:58 pm by Sode no Shirayuki

Top posting users this week
No user


Някъде, някога, на някакво студено място

2 posters

Страница 15 от 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Go down

Някъде, някога, на някакво студено място - Page 15 Empty Re: Някъде, някога, на някакво студено място

Писане by Sode no Shirayuki Вто Апр 15, 2014 7:10 pm

Шираюки тръгна да му пробутва шишенцето обратно.
- Ако ти изпиеш това, а аз изпия моето, то ще си попълня нужните ми знания за това ново време с твоите. Буквално някак ще извлека нужната ми информация от теб. А ако го изпиеш.. Нека да кажем, че ще съм ти длъжница и когато се сетиш за нещо ще имаш право на една услуга от мен, като изключим обичайните ми задължения на оръжие, разбира се.
Sode no Shirayuki
Sode no Shirayuki

Брой мнения : 200
Join date : 08.04.2014

Върнете се в началото Go down

Някъде, някога, на някакво студено място - Page 15 Empty Re: Някъде, някога, на някакво студено място

Писане by Нивън Райз Вто Апр 15, 2014 7:44 pm

Нивън поклати глава в знак на отрицание,а след това каза:
-И все пак мисля,че дори и сега си ми длъжница защото аз те измъкнах от онези ледовете и те доведох в цивилизацията. Какво искаш сега? Да ми откраднеш спомените ли? Не мисля,че ще стане. Ти дори ще знаеш какви са моите фантазии.. ААА НЕ ! Няма да стане! НЕ
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Някъде, някога, на някакво студено място - Page 15 Empty Re: Някъде, някога, на някакво студено място

Писане by Sode no Shirayuki Вто Апр 15, 2014 7:47 pm

- Защото ме освободи от там сега съм ти оръжие! - поправи го веднага.
Нали такава уж бе сделката - да бъде първоначално временно оръжие, за да се отплати, а ако се спогодят добре да стане за постоянно.
- И няма да ти взема никакви спомени и фантазии. Та аз ще получа някакви психически отклонения ако отнема чужди мисли. Просто знанията. Само тях. Вместо тепърва да ми обясняваш кое какво е и как се използва, това ще го получа наготово.
Sode no Shirayuki
Sode no Shirayuki

Брой мнения : 200
Join date : 08.04.2014

Върнете се в началото Go down

Някъде, някога, на някакво студено място - Page 15 Empty Re: Някъде, някога, на някакво студено място

Писане by Нивън Райз Вто Апр 15, 2014 8:03 pm

Нивън се намуси,а след това каза:
-Абе хора... какви сте вие бе. Защо трябва сами да си разваляте кефа от това да научите нещата сами ами сте тръгнали да ги вземате по бързата процедура ей така на готово. Така не е никак забавно.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Някъде, някога, на някакво студено място - Page 15 Empty Re: Някъде, някога, на някакво студено място

Писане by Sode no Shirayuki Вто Апр 15, 2014 8:07 pm

- Ако и ти си пропуснал последните няколо века, в които са измислени толкова много нови неща, и се чувстваш като пълен малоумник, надали ще ти е особено приятно.
Намръщи се отново. Вече се ядосваше. Искаше просто да свикне по-бързо да се оправя в този нов "свят" наоколо.
- Както и да е. Ще се справя без теб. - отсече най-накрая.
Взе си шишенцето и стана от леглото. Очевидно щеше да се наложи да яде мозъци.
Sode no Shirayuki
Sode no Shirayuki

Брой мнения : 200
Join date : 08.04.2014

Върнете се в началото Go down

Някъде, някога, на някакво студено място - Page 15 Empty Re: Някъде, някога, на някакво студено място

Писане by Нивън Райз Вто Апр 15, 2014 8:29 pm

Нивън се сети нещо,а след това каза:
-Какво ли ще стане ако ти ги изпиеш и двете? Дали ще подейства и ще знаеш всичко или пък ако го дадем на някое куче например да го изпие?

След като каза това с кучето Нивън си го представи,а след това се засмя шумно.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Някъде, някога, на някакво студено място - Page 15 Empty Re: Някъде, някога, на някакво студено място

Писане by Sode no Shirayuki Вто Апр 15, 2014 8:37 pm

- Не се опитвай да философстваш.
Момичето се врътна изнервено и излезе от стаята му. Отиде в кухнята, седна на един от столовете и остави двете шишенца на масата. Впери поглед в тях. Сега трябваше да мисли как да накара някой да изпие едното доброволно или как насила да накара някой да го изпие и после да премине към приготвянето на не особено симпатична вечеря.
Sode no Shirayuki
Sode no Shirayuki

Брой мнения : 200
Join date : 08.04.2014

Върнете се в началото Go down

Някъде, някога, на някакво студено място - Page 15 Empty Re: Някъде, някога, на някакво студено място

Писане by Нивън Райз Вто Апр 15, 2014 10:19 pm

Нинън въздъхна,а след това протегна ръка и направи намек с длан присвивайки я да му дадеш шишенцето.
-Хайде.. понеже съм добричък ще изпълня желанието на оръжието ми,но само този път. Не искам да ти става навик !

След като каза това въздъхна.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Някъде, някога, на някакво студено място - Page 15 Empty Re: Някъде, някога, на някакво студено място

Писане by Sode no Shirayuki Сря Апр 16, 2014 3:59 am

Шира се върна до него и му подаде шишенцето. На лицето й отново грееше същата весела усмивка както когато разбра, че тази странна течност може да й помогне.
- Благодаря. - каза миличко.
Надигна своето шишенце и изпи съдържанието му. Всъщност имаше някакъв приятен сладникав вкус.
Sode no Shirayuki
Sode no Shirayuki

Брой мнения : 200
Join date : 08.04.2014

Върнете се в началото Go down

Някъде, някога, на някакво студено място - Page 15 Empty Re: Някъде, някога, на някакво студено място

Писане by Нивън Райз Сря Апр 16, 2014 12:34 pm

Нивън отвори неговото,а след това го помириса. За негово нещастие неговото имаше доста гаден мирис и едва ли щеше да е вкусно. Той го надигна като го изпи,а след това направи някаква странна физиономия и премлясна няколко пъти:
-Блах... отврат.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Някъде, някога, на някакво студено място - Page 15 Empty Re: Някъде, някога, на някакво студено място

Писане by Sode no Shirayuki Сря Апр 16, 2014 12:46 pm

Момичето не казваше нито думичка. Гледаше го мълчаливо и радостно се усмихваше. Не знаеше какво точно трябваше да очаква в момента и какво трябваше да усети, но се надяваше това нещо да окаже някакъв ефект.
- Ще те оставя да си доспиш. Отивам да погледам телевизия. - каза неусетно, неосъзнавайки, че до преди минути мислеше телевизора за странна кутия с малки хора в нея, а сега го споменаваше като нещо съвсем естествено и напълно познато.
Явно знанията се появяваха наистина неусетно и напълно непредвидимо.
Sode no Shirayuki
Sode no Shirayuki

Брой мнения : 200
Join date : 08.04.2014

Върнете се в началото Go down

Някъде, някога, на някакво студено място - Page 15 Empty Re: Някъде, някога, на някакво студено място

Писане by Нивън Райз Сря Апр 16, 2014 1:05 pm

-Да бе... ще ме оставяла да спя. Тя ми развали съня и ми пробута нещо в ръцете което имаше ужасен вкус и което аз трябваше да изпия. Сега нека поговорим за това което ми дала. Което предложи преди малко не ме удовлетвори защото така или иначе правиш почти всичко което кажа така,че... yea

След като каза това се засмя и се изправи и разтърка очите си.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Някъде, някога, на някакво студено място - Page 15 Empty Re: Някъде, някога, на някакво студено място

Писане by Sode no Shirayuki Сря Апр 16, 2014 1:19 pm

- Не правя всичко, което ми кажеш! - възмути се момичето.
Реално единственото й задължение бе да е лоялно оръжие и да бъде полезна в битки.
- Очевидно не си наясно с това за какво можеш да използваш оръжието си. Ще те слушам единствено по време на битка, тренировка или нещо друго, свързано с работа. Заради помощта ти обаче сега ще разполагаш с правото на едно друго желание или услуга.
Sode no Shirayuki
Sode no Shirayuki

Брой мнения : 200
Join date : 08.04.2014

Върнете се в началото Go down

Някъде, някога, на някакво студено място - Page 15 Empty Re: Някъде, някога, на някакво студено място

Писане by Нивън Райз Сря Апр 16, 2014 4:03 pm

-Добре щом това е желанието ти нека така да бъде,но внимавай какво си пожелаваш. Може да измисля нещо доста коварно от което ти може дори да не оцелееш,но това вече са подробности,нали така? Услугата си е услуга.

След като каза това той я потупа по главата и отиде до хладилника отваряйки го. След това си взе едно кенче кола и го отвори отпивайки и в същото време затвори вратата на хладилника с крак.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Някъде, някога, на някакво студено място - Page 15 Empty Re: Някъде, някога, на някакво студено място

Писане by Sode no Shirayuki Сря Апр 16, 2014 4:07 pm

- Желанието си е желание. - повтори след него Юко, уверявайки го, че няма да се отметне от казаното.
Все пак бе честно - услуга за услуга.
- Но внимавай да не ме прецакваш много, че току виж съм оцеляла и после ще си ти го върна тъпкано.
Засмя се, макар и наистина очакваше какво ли не,от Нивън. Впрочем, най-накрая и Юки отиде до хладилника, за да си вземе нещо за хапване.
Sode no Shirayuki
Sode no Shirayuki

Брой мнения : 200
Join date : 08.04.2014

Върнете се в началото Go down

Някъде, някога, на някакво студено място - Page 15 Empty Re: Някъде, някога, на някакво студено място

Писане by Нивън Райз Сря Апр 16, 2014 4:55 pm

-Какво сега? Заплашваш ли ме?

След като каза това се доближи до момичето и я погледна в очите,а след това премигна няколко пъти и каза:
-Внимавай .. знаеш,че мога да ти извадя сърцето когато си пожелая и мога да правя каквото си искам с него.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Някъде, някога, на някакво студено място - Page 15 Empty Re: Някъде, някога, на някакво студено място

Писане by Sode no Shirayuki Сря Апр 16, 2014 5:03 pm

- Взаимно ще се,заплашваме, а?
Засмя се. Извади си някакви плодове от хладилника, сложи си ги в чинийка, премести се,пред телевизора и започна да си похапва.
Sode no Shirayuki
Sode no Shirayuki

Брой мнения : 200
Join date : 08.04.2014

Върнете се в началото Go down

Някъде, някога, на някакво студено място - Page 15 Empty Re: Някъде, някога, на някакво студено място

Писане by Нивън Райз Сря Апр 16, 2014 10:14 pm

-Не... само аз ще те заплашвам. Всъщност това не са заплахи,а реална опасност за теб и твоят живот.

След като каза това Нивън мина зад момичето като започна да гледа телевизора.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Някъде, някога, на някакво студено място - Page 15 Empty Re: Някъде, някога, на някакво студено място

Писане by Sode no Shirayuki Чет Апр 17, 2014 11:36 am

- Да, разбира се. - отвърна някак отекчено момичето.
- Не знам що за откачен съдистичен идиот трябва да си, за да извадиш сърцето на собственото си оръжие. Няма ли поне малко да ти е жал за мен?
В същото време запревключва програмите. Спря се на някаква музикална телевизия за да послуша днешните песни.
Sode no Shirayuki
Sode no Shirayuki

Брой мнения : 200
Join date : 08.04.2014

Върнете се в началото Go down

Някъде, някога, на някакво студено място - Page 15 Empty Re: Някъде, някога, на някакво студено място

Писане by Нивън Райз Чет Апр 17, 2014 3:22 pm

Нивън се замисли и каза:
-Не? Защо трябва да ми е жал все пак е само оръжие,нали така?
След като каза това се засмя. Той се доближи до дивана,а след това с една ръка докосна косата на момичето и погледна раменете и.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Някъде, някога, на някакво студено място - Page 15 Empty Re: Някъде, някога, на някакво студено място

Писане by Sode no Shirayuki Чет Апр 17, 2014 3:32 pm

- Зависи. Всеки път ме приемат по различен начин, но може би този вариант е най-добър.
Момичето се отпусна още по-удобно на дивана. Направо можеше да задреме така, докато някаква песен не я стресна. Текстът включваше думите "И като тебе втори няма, и в леглото сякаш с двама", при това изпята от някакъв изключително странен мъж с очевидни женски наклонности. Юки побърза да смени канала.
- Всичко днес ли е толкова пошло и.. извратено?! Едно време не се пееха такива неща. Хората не се обличаха така..
Sode no Shirayuki
Sode no Shirayuki

Брой мнения : 200
Join date : 08.04.2014

Върнете се в началото Go down

Някъде, някога, на някакво студено място - Page 15 Empty Re: Някъде, някога, на някакво студено място

Писане by Нивън Райз Чет Апр 17, 2014 3:37 pm

-Да... изобщо не са приличали на хора и са ходели облечени само с едни кожени слипове направени от топките на бизон. Права си.

След като каза това Нивън се засмя и прескочи облегалката на дивана,а след това се цопна до момичето и взе дистанционото като пусна на The Voice
-Ето тук е музиката !
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Някъде, някога, на някакво студено място - Page 15 Empty Re: Някъде, някога, на някакво студено място

Писане by Sode no Shirayuki Чет Апр 17, 2014 3:48 pm

- Ехоо, не говоря за австралопитеките.
Може би заради получените знания си спомняше времето на Средновековието, Ренесанса и тамошните епохи сакаш не ги бе проспала, а е живяла и там.
Заслуша се в другия стил музика. Не бе кой знае колко по-различно. Отново имаше по-леко облечени жени, само където текстовете на песните бяха предимно на английски.
- Май е малко по-добре.
Sode no Shirayuki
Sode no Shirayuki

Брой мнения : 200
Join date : 08.04.2014

Върнете се в началото Go down

Някъде, някога, на някакво студено място - Page 15 Empty Re: Някъде, някога, на някакво студено място

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 15 от 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите