Troll Forum Bg Old School Madafaka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Къщата на Нивън която се намираше на дърво.
Реката свързваща езерото с водопада  - Page 6 EmptyНед Май 04, 2014 10:40 am by Нивън Райз

» В града. /преди седмица/
Реката свързваща езерото с водопада  - Page 6 EmptyСъб Май 03, 2014 6:43 pm by Indigo.

» Оплаквания
Реката свързваща езерото с водопада  - Page 6 EmptyСъб Апр 26, 2014 7:41 pm by Sode no Shirayuki

» Всичко останало
Реката свързваща езерото с водопада  - Page 6 EmptyСря Апр 23, 2014 8:27 pm by Dark Knight

» A random day in the past.
Реката свързваща езерото с водопада  - Page 6 EmptyСря Апр 23, 2014 8:24 pm by Dark Knight

» Valley of the Death
Реката свързваща езерото с водопада  - Page 6 EmptyСря Апр 23, 2014 12:19 am by Indigo.

» Спам, спам и пак спам
Реката свързваща езерото с водопада  - Page 6 EmptyВто Апр 22, 2014 7:51 pm by Алена Ивашков

» Какво мислиш за предишния
Реката свързваща езерото с водопада  - Page 6 EmptyВто Апр 22, 2014 6:01 pm by Sode no Shirayuki

» Аватара или подписа на предишния?
Реката свързваща езерото с водопада  - Page 6 EmptyВто Апр 22, 2014 5:58 pm by Sode no Shirayuki

Top posting users this week
No user


Реката свързваща езерото с водопада

3 posters

Страница 6 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 6 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Annie Leonhart Нед Мар 23, 2014 12:27 pm

Ани се хвана за челото като премига и си представи пингвин в костюм , сложи му една шапка и папионка и се засмя.
-ДОБРЕ хайде да намерим пингвин и да го облечен в костюм!
Annie Leonhart
Annie Leonhart

Брой мнения : 530
Join date : 17.03.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 6 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Нивън Райз Нед Мар 23, 2014 12:31 pm

-Нарисувай си пингвин,но този път не да убива,а просто си мисли за нещо забавно. Виждам,че в този момент ти е забавно така,че може и да успееш. Така,че трябва да пробваш. Хайде ти си ! Вземай молива и започвай току виж се било получило.

След като каза това се обърна с гръб към нея отново и загледа отражението на луната което беше във водата.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 6 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Annie Leonhart Нед Мар 23, 2014 12:32 pm

-Не искам истински пингвин! Нека да го заловим и да го опитомим.Ще бъде забавно.Моля теее!!
Ани тръгна да скача отгоре му и да му се моли явно искаше наистина този пингвин.
Annie Leonhart
Annie Leonhart

Брой мнения : 530
Join date : 17.03.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 6 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Нивън Райз Нед Мар 23, 2014 12:35 pm

Нивън се опитваше да се отърве от нея в този момент като се извиваше на всяка една страна,а след това каза:
-Лека поправка... да го опитомиш и да го намериш. Мен не ме брой в тази "забава". Съжалявам.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 6 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Annie Leonhart Нед Мар 23, 2014 12:37 pm

-Но защо?
Ани го погледна леко тъжно като се отдръпна от него.Вярно все пак..той си има негови занимания и живот.Това беше отново глупаво от странна на момичето.
Annie Leonhart
Annie Leonhart

Брой мнения : 530
Join date : 17.03.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 6 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Нивън Райз Нед Мар 23, 2014 12:41 pm

-Защо аз имам други занимания и не мога да гоня пингвини. Пък и къде ще го намериш този пингвин? Трябва да изминеш хиляди километри стигнеш до студените части на земята където живеят те. Тук той ще умре защото не е свикнал с нашият климат и всичко ще е напразно. Пък и това .. което рисуваш също е реално. Ти самата ми го каза,а и аз го виждам. Хайде помъчи се,но този път мисли за нещо хубаво.

След като каза това за пореден път се обърна към нея и я погледна в очите.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 6 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Annie Leonhart Нед Мар 23, 2014 12:44 pm

-Разбирам , няма значение...Не искам пингвин няма да има смисъл да го рисувам след като и той ще умре тук.Няма голямо значение дали ще има папагал , пингвин или някой до себе си рано или късно и той ще си отиде.За това по-добре да не го създавам само ще страда.
Annie Leonhart
Annie Leonhart

Брой мнения : 530
Join date : 17.03.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 6 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Нивън Райз Нед Мар 23, 2014 12:46 pm

-Ако продължаваш да мислиш по този начин нищо няма да постигнеш,повярвай ми. На времето аз също бях като теб и мислех по този начин,но сега гледам на нещата от една друга страна от която мога да видя всичко. Ти виждаш съвсем малко от тази страна от която ти гледаш. Пробвай да видиш от друга преспектива нещата и ще разбереш за какво ти говоря. Ако не опиташ значи или си много глупава или просто не го искаш.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 6 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Annie Leonhart Нед Мар 23, 2014 12:49 pm

-И като погледна то другата страна какво ще стане?Този поглед ще прекрати ли договорът който сключих ?Ще промени ли положението в което съм сега?
Annie Leonhart
Annie Leonhart

Брой мнения : 530
Join date : 17.03.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 6 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Нивън Райз Нед Мар 23, 2014 12:51 pm

Нивън поклати глава,а след това каза:
-Не знам. Това аз не мога да ти кажа. Всичко зависи само и изцяло от теб. Колкото до договори... просто убий този с който си сключил договора или го измъчи за да ти каже къде точно е договора ако е само посредник,а след това убий господаря му и ще имаш това което са ти дали с договора и няма да имаш договор към никого.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 6 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Annie Leonhart Нед Мар 23, 2014 1:03 pm

-Разбирам...
Ани се тръшна по гръб като се обърна и затвори очи.като че ли имаше намерение да спи тук.Не изглеждаше много жизнена или имаща сила в себе си.
Annie Leonhart
Annie Leonhart

Брой мнения : 530
Join date : 17.03.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 6 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Нивън Райз Нед Мар 23, 2014 1:06 pm

Нивън се изправи,а след това отиде пред нея като се наведе и я погледна,а след това каза тихо:
-Хайде.. време е да се прибереш и да легнеш в топлото си легло където спят хората като теб. Тук не можеш да спиш. Студено е и е опасно.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 6 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Annie Leonhart Нед Мар 23, 2014 1:17 pm

-Нивън...аз нямам дом в който да се върна от както се помня спя където намеря.Единственото нещо което имам е скицника ми..Никога не съм имала дом и до ден днешен е така.
Annie Leonhart
Annie Leonhart

Брой мнения : 530
Join date : 17.03.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 6 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Нивън Райз Нед Мар 23, 2014 1:23 pm

-Ти наистина не знаеш с какво умение разполагаш и как да го използваш,нали...? Явно все още си на съвсем ранно ниво на твоите умения и можеш да създаваш само хаус с твоите създания,но не и друго. Ще трябва да се научиш да създаваш всичко защото ако можеше да го правиш щеше да можеш да си създадеш и дом. Такъв какъвто си си мечтала да имаш някога. Тогава идва и забавната част. Ще можеш да правиш каквото си пожелаеш с твоята способност. Аз ако бях на твоето място до сега да съм я усъвършенствал. Най - вероятно с тази способност ще можеш и да се телепортираш където си избереш,но уви. Ти не можеш такива неща,но най - вероятно ще се научиш.

Той подаде ръка на момичето,а след това каза:
-Хайде ставай. Ще те заведа в моят дом. Не е кой знае какво,но е дом.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 6 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Annie Leonhart Нед Мар 23, 2014 1:25 pm

-Нивън ти наистина не разбираш че тези рисунки оживяват чрез кръвта ми.Ако тръгна да създавам огромни неща , ще получа анемия и ще припадна някъде.Но както и да е.
Ани се усмихна като хвана ръката му и се изправи.
-И все пак благодаря.
Annie Leonhart
Annie Leonhart

Брой мнения : 530
Join date : 17.03.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 6 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Нивън Райз Нед Мар 23, 2014 1:29 pm

-Съживяваш ги от кръвта ти? Нима си мислиш,че кръвта ти е виновна за това,че ги създаваш? Ако е тя тогава защо не успя да съживиш това което аз нарисувах? Ти използва твоята кръв,а аз същите листи и молив които и ти,но не се съживи. Мисля,че ключът е в самата теб,а не в кръвта ти.

След като каза това той и помогна да се изправи надигайки се заедно с нея,а след това я пусна и тръгна да върви нанякъде навлизайки в храсталаците.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 6 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Annie Leonhart Нед Мар 23, 2014 1:34 pm

-Знам ли има много неща който не знам за моята способност.Но гледам я използвам колкото по-малко може.
Момичето тръгна да го следи внимателно с поглед и да върви по петите му.
Annie Leonhart
Annie Leonhart

Брой мнения : 530
Join date : 17.03.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 6 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Нивън Райз Нед Мар 23, 2014 1:37 pm

-Може би точно в това е проблемът ти. Използвай я по - често. Експериментирай с нея. Прави с нея каквото се сетиш. Това е твоята способност и ти трябва да можеш да я контролираш.

Думите му не се чуваха много ясно защото все пак беше пред момичето. Не след много дълго Нивън се скри зад едни гъсти храсти.

ПП: Пиши в гората ще видиш темата.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 6 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите