Troll Forum Bg Old School Madafaka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Къщата на Нивън която се намираше на дърво.
Реката свързваща езерото с водопада  - Page 3 EmptyНед Май 04, 2014 10:40 am by Нивън Райз

» В града. /преди седмица/
Реката свързваща езерото с водопада  - Page 3 EmptyСъб Май 03, 2014 6:43 pm by Indigo.

» Оплаквания
Реката свързваща езерото с водопада  - Page 3 EmptyСъб Апр 26, 2014 7:41 pm by Sode no Shirayuki

» Всичко останало
Реката свързваща езерото с водопада  - Page 3 EmptyСря Апр 23, 2014 8:27 pm by Dark Knight

» A random day in the past.
Реката свързваща езерото с водопада  - Page 3 EmptyСря Апр 23, 2014 8:24 pm by Dark Knight

» Valley of the Death
Реката свързваща езерото с водопада  - Page 3 EmptyСря Апр 23, 2014 12:19 am by Indigo.

» Спам, спам и пак спам
Реката свързваща езерото с водопада  - Page 3 EmptyВто Апр 22, 2014 7:51 pm by Алена Ивашков

» Какво мислиш за предишния
Реката свързваща езерото с водопада  - Page 3 EmptyВто Апр 22, 2014 6:01 pm by Sode no Shirayuki

» Аватара или подписа на предишния?
Реката свързваща езерото с водопада  - Page 3 EmptyВто Апр 22, 2014 5:58 pm by Sode no Shirayuki

Top posting users this week
No user


Реката свързваща езерото с водопада

3 posters

Страница 3 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 3 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Нивън Райз Пет Мар 21, 2014 12:40 pm

-Е разбира се това може да проверим лесно !

След като каза това той се наведе и извади ножа си от земята където беше забит той,а след това го завъртя няколко пъти и погледна към момичето.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 3 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Annie Leonhart Пет Мар 21, 2014 12:44 pm

Момичето отстъпи като се засмя и вдигна ръце поглеждайки ножа.Преглътна тежко и го погледна.
-ъъ какво ще правиш с това?
Annie Leonhart
Annie Leonhart

Брой мнения : 530
Join date : 17.03.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 3 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Нивън Райз Пет Мар 21, 2014 12:46 pm

-Нищо ... възнамерявам само да ти отрежа ръката и нищо повече. Не е много,нали?

След като каза това продължи да ходи с бавни крачки напред към момичето с нож в ръка.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 3 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Annie Leonhart Пет Мар 21, 2014 12:51 pm

Ани изпусна чантата си като веднага скочи и се блъсна в едно дърво.Като косата и сякаш побеля тръгна да се поти като вдигна ръце.
-Предавам се ! Стига вече не искам да оставам без ръка , става ли ъъ Нивън нали така?
Annie Leonhart
Annie Leonhart

Брой мнения : 530
Join date : 17.03.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 3 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Нивън Райз Пет Мар 21, 2014 12:53 pm

Той отиде до момичето,а след това замахна с ножа и го прибра в калъфа който беше на кръста му ,а след това се засмя и каза:

-Спокойно. Не бих наранил такова създание като теб

След това той замълча и каза тихо на себе си:
-Или бих?
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 3 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Annie Leonhart Пет Мар 21, 2014 1:01 pm

Ани беше затворила очи и без да осъзнае се бе свила на кълбо.Определено нямаше желание да умре или да бъде осакатена и да остане без крайник или нещо друго.
-Не...
Отвори очи като се засмя и се усмихна , леко се вдигна на пръсти и го потупа по главата.
-Добро момче Ъ? какво ?
Annie Leonhart
Annie Leonhart

Брой мнения : 530
Join date : 17.03.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 3 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Нивън Райз Пет Мар 21, 2014 1:04 pm

-А ? Нищо какво? Нищо не съм казал

След като каза това подсвирна и погледна нагоре правейки се на разсеян. Той се обърна с гръб към момичето,а след това отиде до водата и клекна като си потопи ръката и я раздвижи вътре във водата:

-Soo? Какво правеше тук?
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 3 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Annie Leonhart Пет Мар 21, 2014 1:20 pm

Ани седна на земята като го загледа с леко подозрение.Не можеше да се държи спокойно около него все пак той имаше нож , люспи и нещо друго което бе странно.
-Ам рисувах...
Annie Leonhart
Annie Leonhart

Брой мнения : 530
Join date : 17.03.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 3 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Нивън Райз Пет Мар 21, 2014 1:22 pm

-Ахам.. Разбирам. Явно просто не си уцелила момента и мястото за рисуване. Е ... случват се и такива работи понякога.

Той седна на земята,а след това се загледа във водата или по - точно на къде точно отиваше тя.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 3 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Annie Leonhart Пет Мар 21, 2014 1:24 pm

-А ти...какво правеше тук?
Това беше идиотски въпрос.Ани се усети как жестоко се изцепи можеше от този въпрос да и зависеше живота..Ако стъпеше на криво на една летва , то непременно тя ще падне ..Добре това беше провал в опита да завържи разговор.
Annie Leonhart
Annie Leonhart

Брой мнения : 530
Join date : 17.03.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 3 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Нивън Райз Пет Мар 21, 2014 1:55 pm

-Аз ли? А нищо просто си се шля я наляво и надясно нищо конкретно. Сещаш се. Просто си се разкарвах из гората където въздухът е чист.

-Ами ти? Какво рисуваше?
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 3 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Annie Leonhart Пет Мар 21, 2014 2:29 pm

-Ясно разбирам , ам нищо конкретно , просто пейзажа чух че тук било красиво при смрачаване и за това реших да дойда и да нарисувам нещо.Ето.
Ани извади скицник като му го подаде беше доста дебел и явно имаше стотици рисунки вътре.
Annie Leonhart
Annie Leonhart

Брой мнения : 530
Join date : 17.03.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 3 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Нивън Райз Пет Мар 21, 2014 2:53 pm

Момчето взе скицника,а след това започна да го разлиства. Там имаше доста красиви рисунки.
-Добри са. На времето аз също обичах да рисувам,но вече не ме влече това занимание. До колкото разбрах това е и част от умението ти. Ако съм наблюдавал правилно и не се бъркам ти можеш да съживяваш нещата от скицника ти.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 3 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Annie Leonhart Пет Мар 21, 2014 3:45 pm

-Разбирам , може да се каже , че рисуването беляза животът ми и просто не мога да го пренебрегна.
Анни се усмихна като леко го огледа не беше толкова странен като изключим характера му.
Annie Leonhart
Annie Leonhart

Брой мнения : 530
Join date : 17.03.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 3 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Нивън Райз Пет Мар 21, 2014 3:55 pm

Той разлисти още няколко листа и стигна до самият край на скицника. След това го затвори и го върна на момичето:
-Красиви са

След като каза това се усмихна.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 3 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Annie Leonhart Пет Мар 21, 2014 4:23 pm

Ани се пресегна и хвана скицника като се усмихна широко.За първи път някой разглеждаше рисунките и и казваше нещо хубаво.Момчето видя на гърбът на самият скицник огромен червено черен дракон.
-Благодаря ти.
Annie Leonhart
Annie Leonhart

Брой мнения : 530
Join date : 17.03.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 3 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Нивън Райз Пет Мар 21, 2014 4:26 pm

Той се обърна към момичето,а след това я попита.
-Ами този дракон? Нарисува го чрез въображението си или той седя и ти позира докато го рисуваше?

След това се засмя.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 3 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Annie Leonhart Пет Мар 21, 2014 4:41 pm

Ани се нацупи като го чукна леко по главата с ръка.И скръсти ръце , момчето явно вярваше в вещици но не и в дракони.
-Когато бях малка видях един! Беше обгърнат от пламаци , случи се преди някъде 7 години , наложи ми се да тръгна на път и тогава до нещо като фабрика видях дракон имаше криле и люспи! Сигурна съм , че беше точно такъв!Въпреки , че приличаше леко на човек.
Annie Leonhart
Annie Leonhart

Брой мнения : 530
Join date : 17.03.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 3 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Нивън Райз Пет Мар 21, 2014 4:46 pm

-Оо ! Хайде де драконите изчезнаха преди хиляди години. Ако имаше дракони до сега да се бяха размножили и да бяха плъзнали из цялата земята.Пък и какво ще прави дракон във фабрика? Ще яде риба от рибената фабрика ли?

След като каза това я побутна назад.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 3 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Annie Leonhart Пет Мар 21, 2014 4:53 pm

-Добре де разбрах , имаш ме за луда както и да е.На мен пък ми мяза на дракон и толкова!
Ани залитна като се подпря на ръце и тръгна да му ръкомаха с пръст.Явно я беше из дразнил.
Annie Leonhart
Annie Leonhart

Брой мнения : 530
Join date : 17.03.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 3 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Нивън Райз Пет Мар 21, 2014 4:56 pm

-Абе я не ми го пери това малкото пръстче ! Ще го отхапя ей сега !

След като каза това се изправи и и хвана ръста,а след това я погледна и каза:

-Добре какво ще прави един дракон във фабрика? Това е странно.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 3 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Annie Leonhart Пет Мар 21, 2014 4:58 pm

Ани си дръпна пръст и си скри ръцете като повдигна ръменете си.Явно не знаеше отговорът но смяташе че е с здрав разум и знае какво вижда и какво чува.
-Казах ти беше на половина човек на половина дракон...Така ми се стори знам ли ...учените са ужасяващи същества който биха направили всичко в името на експериментите си.
Annie Leonhart
Annie Leonhart

Брой мнения : 530
Join date : 17.03.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 3 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Нивън Райз Пет Мар 21, 2014 5:02 pm

-Да най - вероятно е бил с драконов задник и два драконови крака,но останалото е било човешко,нали? Сигурно е било тъмно и просто ти се е привидяло Ани.

Той знаеше,че тя е видяла него преди години,но продължаваше да отрича теорията за дракона.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 3 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Annie Leonhart Пет Мар 21, 2014 5:32 pm

-Слушай сега знам какво видях , знам какво чух така , че не ми ги пробутвай тия не знам какво е а и колкото да искам няма как да разбера.За това си живея нормалният живот!А ти от къде си?
Annie Leonhart
Annie Leonhart

Брой мнения : 530
Join date : 17.03.2014
Age : 27

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 3 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Нивън Райз Пет Мар 21, 2014 5:38 pm

-Как така от къде съм? От столицата съм ! От къде другаде може да съм? Ами ти от къде си,а?

След като каза това се доближи до нея и се ококори на среща и.
Нивън Райз
Нивън Райз

Брой мнения : 758
Join date : 20.03.2014

Character sheet
Години:
Раса:
Способности:

Върнете се в началото Go down

Реката свързваща езерото с водопада  - Page 3 Empty Re: Реката свързваща езерото с водопада

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите